• Kadrina Keskkooli e-päeviku täitmise ja kasutamise kord
    1. e-päevik on elektrooniline klassipäevik, mille täitmine on kohustuslik kõikidele Kadrina Keskkooli õpetajatele.
    2. e-päevik on elektrooniline õpilaspäevik, mille kasutamine on kohustuslik kõikidele õpilastele alates II kooliastmest (4.klass), I kooliastme (1.-3.klass) õpilastele on see soovituslik ning neil on kohustuslik kasutada tavalist õpilaspäevikut.
    3. e-päevik internetiaadress: http://ekool.kadrina-kool.edu.ee/
    4. e-päevikut koordineerib administraator ja kooli infojuht
    5. e-päeviku täitmist kontrollib õppealajuhataja.
    6. e-päeviku õigeaegse täitmise eest vastutab aineõpetaja, aineõpetajad on kohustatud hiljemalt kell 17.00 tunni toimumise päeval sisse kandma tunni teema, puudujad, hilinejad, koduse töö.
    7. Õpilase puudumisel on lapsevanem kohustatud teavitama sellest klassijuhatajat hiljemalt kella 9.00-ks ja seda kas läbi e-päeviku või mõnel teisel moodusel.
    8. Küsimuste tekkimisel pöörduda Kadrina Keskkooli infojuhi poole:

e-mail: info@kadrina.edu.ee

telefon: 3225677

Kasutajaks registreerimine

Kasutades Kadrina Keskkooli e-päeviku avalehel olevat linki, saab iga kasutaja tellida omale e-päevikusse sisenemiseks parooli:

Juhul kui meiliaadress puudub, siis teavitatakse sellest klassijuhatajat ja/või infojuhti ning seejärel saadetakse kasutajanimi ja parool klassijuhatajale ning tema edastab selle vastavale kasutajale.

Igal kasutajal peab olema enda kasutajakonto (kasutajanimi ja parool). Teise konto kasutamine on keelatud!

• Heategevusprojekt "Aitan lapsi"
    Aeg: 01.juuni 2016 kuni 31.august 2016

Heategevusprojektil "Aitan lapsi" on hea meel teatada, et võimalus taotleda teatripileteid vähekindlustatud lastele jätkub perioodil juuni - august 2016.

Koolidel ja lasteaedadel on võimalus korraldada vähekindlustatud lastele teatrikülastusi gruppide kaupa või taotleda klasside ja rühmade tavapäraste teatrikülastuste jaoks lisapileteid neile lastele, kelle perekondade majanduslik võimekus seda muidu ei luba.

Loe lähemalt projekti tutvustust.

Kuidas abi taotleda saad lugeda siit.

Head taotlemist!

SA Heategevusfond Aitan Lapsi ja Eesti Etendusasutuste Liit